Atribuită
Cumpărare directă
PIESE NECESARE : - DISCURI DE FRANA - 2 BUC X 125.21 = 250.42LEI - PLACUTE DE FRANA - 1 SET X 71.43 = 71.43 LEI - BIELETA DIRECTIE - 1 BUC X 74.79= 74.79 LEI - CAP BARA - 1 BUC X 100.84 = 100.84 LEI - SPRAY CURATAT - 1 BUC X 12.61 = 12.61 LEI TOTAL PIESE = 510.09 LEI MANOPERA = 327.90 LEI TOTAL PIESE+MANOPERA = 837.99
- Număr anunț
- DA25114791
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI 4323144)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 34330000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837,99 RON
- Valoare atribuită
- 837,99 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.