Atribuită Cumpărare directă

RAR BIHOR ( 463/21.02.2020 ) : Espressor KRUPS EA815B70, 1450W, 15 bari, 1.7L (Negru)

Număr anunț
DA25179114
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,56 RON
Valoare atribuită
1.428,56 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,56 RON

din 1.428,56 RON estimat