Atribuită Cumpărare directă

Internet: 22 pachete Digi WI-FI Corporate cu viteza de pana la 1000Mbps 1 pachet digi WI-FI Corporate Central 1 pachet Portal Captive Mentenanta sistem conform proiect WIFI4EU Pret: 528.29 Lei fara TVA / luna (echivalent a 110 Euro fara TVA la cursul 1 Euro = 4.8026 Lei) Perioada contractuala: 36 luni

Număr anunț
DA25114114
Autoritate contractantă
ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.018,44 RON
Valoare atribuită
19.018,44 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.018,44 RON

din 19.018,44 RON estimat