Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de constructii gard imprejmuitor Stadion comunal Blagesti pe o lungime de 360 ml. Gardul este format din temelie de beton, tevi rectangulare si plase impletite din fier forjat.

Număr anunț
DA25118139
Autoritate contractantă
COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
Furnizor / câștigător
CIPRIAN CONSTRUCTOR CASE S.R.L. (CUI 41347008)
Cod CPV
34928200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.600 RON
Valoare atribuită
57.600 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.600 RON

din 57.600 RON estimat