Atribuită
Cumpărare directă
Branz proaspata= 2 kg, branza telemea =3 kg, smantana=1, cascaval=1 kg, sunca din piept de pui=3 kg, piept pui dez.=20 kg, oua=30 buc, copanele=10 kg, ceafa porc= 8 kg, ceapa=5 kg, morcovi=5 kg, ardei kapia=5 kg, varza=6 kg, cartofi =15 kg, lamai=1 kg, verdeata proaspata=1 kg, mere=20 kg, banane=14 kg.
- Număr anunț
- DA25103146
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
- Furnizor / câștigător
- ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.383,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.383,50 RON
- Data publicării
- 23.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.