Atribuită
Cumpărare directă
PIESE NECESARE: KIT DISTRIBUTIE - 1 BUC X 184.87 = 184.87 LEI POMPA DE APA - 1 BUC X 138.66 = 138.66 LEI INTINZATOR CUREA ACCESORII - 1 BUC X 222.69 = 222.69 LEI LICHID RACIRE - 2 BUC X 21.01 = 42.02 LEI CUREA ACCESORII - 1 BUC X 54.62 = 54.62 LEI TOTAL PIESE = 642.86LEI MANOPERA = 338.10 LEI TOTAL PIESE+MANOPERA = 980.96
- Număr anunț
- DA25109190
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI 4323144)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980,96 RON
- Valoare atribuită
- 980,96 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.