Atribuită Cumpărare directă

80mg/2ml; Forma: SOL. INJ.; Ambalaj: Cutie x 10 fiole din sticla incolora x 2ml solu... mai departe CONCENTRATIE: 40mg/ml-1ml FORMA: SOL. INJ. AMBALAJ: Cutie x 10 fiole din sticla incolora x 1ml solutie injectabila;

Număr anunț
DA25118120
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33651000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,20 RON
Valoare atribuită
361,20 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,20 RON

din 361,20 RON estimat