Atribuită Cumpărare directă

Reparatii mobilier stradal(banci parcuri), inlocuire sipci lemn, reparatii suduri cadru metalic, suduri si vopsire

Număr anunț
DA25117801
Autoritate contractantă
Comuna Birchis (CUI 3519127)
Furnizor / câștigător
ORIZONT CONSTRUCT MEDRE S.R.L. (CUI 39422884)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat