Atribuită
Cumpărare directă
Masca medicală cu elastic, 3 pliuri, 3 straturi, culoare albastru/verde, set 10 buc. Măști medicale recomandate pentru utilizarea în cabinete medicale, centre și clinici de înfrumusețare, laboratoare, spații cu cerințe de igienă ridicate. Garantează o protecție sporită împotriva microbilor și bacteriilor. Practic împiedică ca respirația specialistului să ajungă pe fața clientului/pacientului.
- Număr anunț
- DA25114577
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.