Atribuită
Cumpărare directă
cartofi 125 kg x 2,75; ceapa 25 kg x 2,75; morcovi 5 kg x 2,75; oua 150 buc x 0,64; pulpe pui 80 kg x 6,88; telemea de vaca 5 kg x 13,76; varza 20 kg x 2,75; ficat p 3 kg x 8,72; malai 8 kg x 2,3; faina 10 kg x 2,3; iaurt zuzu 89 buc x 0,92; ficat pui 11 kg x 8,72
- Număr anunț
- DA25119336
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- COSTELO SRL (CUI 3727047)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.441,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.441,81 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.