Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT MANUAL HAS 400 GR=1238*1.51=1869.38

Număr anunț
DA25120804
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.869,38 RON
Valoare atribuită
1.869,38 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.869,38 RON

din 1.869,38 RON estimat