Atribuită
Cumpărare directă
BANANE DOLE EC CCA 18KG C CA 1 SALATA VERDE IT BUC C.I BU 20 ARDEI KAPIA ROSU KG TR CI KG 10,400 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 20,000 MERE GOLDEN IT. KG CII VR KG 18,800 CARTOFI ALBI RO KG CI VRA KG 29,200 AROVIT GEM CAISE 360G BO 30 SALROM SARE IOD.EXTR1KG CU 12 OREO BISCUITI CREMA 66G BU 60 LA MINUT MUSTAR 300G BO 12
- Număr anunț
- DA25124050
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Lacrima (CUI 8049492)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,64 RON
- Valoare atribuită
- 710,64 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.