Atribuită
Cumpărare directă
material de practica pentru derularea cursului de agenti de curatenie in cadrul proiectului POCU cu ID 101899, pachetul va contine galeata si mop 6 buc; lavete 12 buc; domestos 10 buc; detergent pt pardoseala 5l;solutie pentru geamuri 10buc; clor 5l,cif solutie 10 buc; prosoape de hartie 5 buc 63 manusi de unica folosinta 1 set
- Număr anunț
- DA25106322
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLTAU (CUI 16384650)
- Furnizor / câștigător
- PAPER PLACE SRL (CUI 34477900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,18 RON
- Valoare atribuită
- 503,18 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.