Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine 11126512 BATERIE DUS CROM SANO DOMINO 600-4 BUC 6 106,97 11135860 SET DUS 3PIESE CROMATE AS405 BUC 5 20,00 11102614 GARNIT.SOFTPRENE 1/2 (20BUC)" BUC 2 2,50 11102616 GARNIT.SOFTPRENE 3/4 (20BUC) BUC 2 2,50

Număr anunț
DA25114457
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
751,82 RON
Valoare atribuită
751,82 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

751,82 RON

din 751,82 RON estimat