Atribuită Cumpărare directă

Smantana galetusa 16% grasime 900 grame, Lapte Consum 1,5% Carton, IAURT 3.5% GRASIME 5 KG, Cascaval Dalia 450 grame rotund/patrat, SANA 200 GRAME 3,6% GRASIME, SMANTANA DULCE 32% GRASIME (FRISCA) 5 KG, iaurt natural 3,5% 150 g, MOZZARELLA PENTRU PIZZA BATON 1.1 KG

Număr anunț
DA25111256
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15512100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,30 RON
Valoare atribuită
658,30 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,30 RON

din 658,30 RON estimat