Atribuită Cumpărare directă

- TONER HP CF 411A CYAN; - TONER HP CF 412A GALBEN; - TONER HP CF 413A MAGENTA. - TONER HP CF 410A NEGRU

Număr anunț
DA25124779
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.690 RON
Valoare atribuită
1.690 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.690 RON

din 1.690 RON estimat