Atribuită Cumpărare directă

CATETER DUBLU LUMEN 12FX16CM = 10 BUC.; GRANUDIAL AF = 2400 BUC.; GRANUDIAL BIBAG 4008 = 40 BUC.; GRANUDIAL BIBAG 5008 = 460 BUC.; LINII SN SET POMPA DUBLA = 40 BUC.; SET DE INITIERE SI RESTITUIRE SANGE PROHD MAS = 120 BUC.

Număr anunț
DA25124752
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.030 RON
Valoare atribuită
22.030 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.030 RON

din 22.030 RON estimat