Atribuită
Cumpărare directă
Masca de oxigen cu rezervor, forma anatomica - compusa din 3 piese - masca cu sistem de fixare elastic, rezervor si racord flexibil 2 m cu conector standard. STERILE Marimi disponibile : ADULT si PEDIATRIC Ambalate si marcate conform CE, individual si steril. Fabricate conform ISO 9001, ISO 13485 si au marcaj CE ace spinale 18= 10 buc ace spinale 20= 10 buc ace spinale 22= 10 buc ace spinale 26= 40 buc ace spinale 27= 100 buc ata chir. 10= 10 buc ata chir. 6= 10 buc ata chir. 7= 10 buc ata chir. 9= 10 buc set aspiratie ch 24= 100 buc masca oxigen cu rezervor adulti= 30 buc
- Număr anunț
- DA25121353
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.650,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.650,10 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.