Atribuită
Cumpărare directă
Valoarea serviciul de intretinere si mentenanta consta in verificarea instalatiilor,inlocuirea materialelor electrice defecte ,remedierea defectiunilor aparute in instalatiile electrice aferenta cladirilor contractate. In valoarea serviciului nu sunt incluse si materialele folosite. Cladirile care fac obiectivul serviciilor de mentenanta: Primaria și anexele, gradinita și scoala de pe str. Argeșului nr. 13-14, centrul multifunctional, aripa dreapta a castelului Zichy( 5 cladiri) pe o perioada de 10 luni (1 martie - 31 decembrie 2020)
- Număr anunț
- DA25124065
- Autoritate contractantă
- COMUNA DIOSIG (PRIMARIA COMUNEI DIOSIG) (CUI 4820283)
- Furnizor / câștigător
- INTER-PAL SERVICII SRL (CUI 5181536)
- Cod CPV
- 50711000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.