Atribuită Cumpărare directă

Carnati afumati din carne de porc cal. I

Număr anunț
DA25123697
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 (CUI 29870791)
Furnizor / câștigător
CARAIMAN SRL (CUI 572568)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,96 RON
Valoare atribuită
228,96 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,96 RON

din 228,96 RON estimat