Atribuită Cumpărare directă

Petri dishes, glass Ø 60 mm Height 15 mm,Petri dish 120x120 mm si Cutii Petri de 90x16.2 mm. Termen de livrare :Max. 4 saptamani Beneficiar :Fac. de Biologie-Horia Banciu Responsabil achizitie :Ana Vadan

Număr anunț
DA25121786
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.835,72 RON
Valoare atribuită
1.835,72 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.835,72 RON

din 1.835,72 RON estimat