Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile medicale Branule G18, Branula,Cateter iv periferic cu valva, Canule i.v.periferice radioopace = 100buc Branule G20,Branula,Cateter iv periferic cu valva, Canule i.v.periferice radioopace = 300buc Branule G22 Branula,Cateter iv periferic cu valva, Canule i.v.periferice radioopace = 300buc BRANULA, BRANULE G24(galben) cu fir radioopac, Catetere intravenoase =100buc BRANULA, BRANULE G26(violet) cu fir radioopac, Catetere intravenoase = 100buc Cleme ombilicale, Clema ombilicala sterila, Clama ombilicala, Clame ombilicale Certif CE Punga urina 2L,sterila,cu valva evac Germanmed,Pungi urinare, de recolt urina, Sac urinar,Certif CE Sonde, Sonda de aspiratie cu valva CH10, Germanmed Certificat CE =60buc Sonde, Sonda de aspiratie cu valva CH14, Germanmed Certificat CE =40buc Sonde, Sonda de aspiratie cu valva CH16, Germanmed Certificat CE =40buc Sonda, sonde duodenale Levin nazogastroduodenale CH14,16,18,20,22 Germanmed, L=120 cm CertificatCE Sonde endotraheale,Sonda endotraheala IOT cu balon Germanmed CH 7 = 10buc Sonde endotraheale,Sonda endotraheala IOT cu balon Germanmed CH 7.5 = 20buc Sonde, Sonda Foley 2 cai si balonas CH14,GermanmedCertificat CE = 20buc Sonde, Sonda Foley 2 cai si balonas CH16,GermanmedCertificat CE = 40buc Sonde, Sonda Foley 2 cai si balonas CH18,GermanmedCertificat CE = 20buc
- Număr anunț
- DA25125519
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,80 RON
- Valoare atribuită
- 722,80 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.