Atribuită Cumpărare directă

VIROCLEAR este destinat utilizarii in cadrul procedurior pentru asigurarea calitatii, ca material necaracterizat nereactiv. Reactivii VIROCLEAR sunt negativi pentru anticorpi anti - HIV-1, anticorpilor anti - HIV-2, antigen HIV-1 Ag,anticorpi anti HTLV-1, anticorpi anti HTLV-2, anticorpi anti HCV, anticorpi anti-HBc totali si anti HBc IgM, HBsAg, HBeAg, anti – HBe, anticorpi anti-HDV, anticorpi anti CMV , anticorpi clasa G si M anti Treponema Pallidum precum si antigene non-treponemice ( reagine). Ser control intern HIV (Virotrol) - Ser uman reactiv pentru anticorpi anti-HIV-1, anticorpi anti-HTLV-1, anticorpi anti-HCV, anticorpi anti- HB, anticorpi anti-CMV si antigen HBs. Serul contine proteine umane si bovine, angenti antimicrobieni ca stabilizatori si conservanti. Materialele sursa , reactive la markerii virali hepatici si anticorpii retrovirali au fost tratate pentru inactivarea agentilor infectiosi.

Număr anunț
DA25159170
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960 RON
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON

din 1.960 RON estimat