Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE URMATOARELE REPERE : NR DENUMIRE UM BUC 1 VOPSEA PITURA ROSU INCHIS 0.6L BUC 1 2 VOPSEA PITURA ALB POLAR 0.6L BUC 1 3 LAC KOBER MAHON 2.5 BUC 1 4 PENSULA BEDAX 50 VERDE BUC 1 5 SET VOPSIT 2 BEDAX BUC 1 6 REZERVA TRAFALET BURETE FIN L50XB10XF32XT6 LT07249 BUC 8 7 GHEM SFOARA IUTA 200 GR BUC 1 8 DILUANT D551 09 KOBER BUC 2
- Număr anunț
- DA25139673
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 3 Moreni (CUI 29149940)
- Furnizor / câștigător
- AURORA -L.C. SRL (CUI 937125)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,99 RON
- Valoare atribuită
- 108,99 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.