Atribuită
Cumpărare directă
SERINGA 5ML CU AC G22 / SERINGI 5ML CU AC G22 2200 X 0.14 = 308 SERINGA 10ML CU AC G21 / SERINGI 10ML CU AC G21 *OFERTA SPECIALA* 18 X 20.50 = 369 SERINGA 1ML CU AC G26 DETASABIL / SERINGI 1ML CU AC G26 DETASABIL 1000 X 0.15 = 150 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA VA RUGAM SA CORESPUNDA LOTUL SI DATA EXPIRARII CU DATELE DIN FACTURA
- Număr anunț
- DA25124851
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 827 RON
- Valoare atribuită
- 827 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.