Atribuită
Cumpărare directă
Sortul 16-31.5mm este obtinut din albia minora a raului Siret si spalat in statia de sortare din dotare. Pretul nu include TVA si transportul la beneficiar. Transportul cu autobasculantele noastre este taxat suplimentar cu 7 lei/km. Sortul 8-16 este obtinut din albia minora a raului Siret si spalat in statia de sortare din dotare. Pretul nu include TVA si transportul la beneficiar. Transportul cu autobasculantele noastre este taxat suplimentar cu 7lei/km. Sortul 0-4 este obtinut din albia minora a raului Siret si spalat in statia de sortare din dotare. Pretul nu include TVA si transportul la beneficiar. Transportul cu autobasculantele noastre este taxat suplimentar cu 7lei/km. Sort 0-8 este obtinut din albia minora a raului Siret si spalat in statia de sortare din dotare. Pretul nu include TVA si transportul la beneficiar. Transportul cu autobasculantele noastre este taxat suplimentar cu 7 lei/km.
- Număr anunț
- DA25133710
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
- Furnizor / câștigător
- VULTURI SRL (CUI 17782459)
- Cod CPV
- 14212120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.900 RON
- Valoare atribuită
- 119.900 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.