Atribuită Cumpărare directă

Pijamale ( pantalon plus bluza) 5 BUC M 5 BUC L 10 BUC XL

Număr anunț
DA25137510
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
18318300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.920 RON
Valoare atribuită
5.920 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.920 RON

din 5.920 RON estimat