Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente pe strada Campului, sat Radeni, judetul Neamt, constand in reprofilare carosabil si montare tevi corugate din PEID in numar de 17 bucati, care sunt achizitionate de catre beneficiar, respectiv comuna Pastraveni. Termenul de executie este 90 de zile de la data semnarii contractului. Garantia acordata lucrarilor va fi de 12 luni de la data procesului verbal de recepţie a lucrării. Perioada de garanţie decurge de la data recepţiei la terminarea lucrărilor .
- Număr anunț
- DA25136163
- Autoritate contractantă
- COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
- Furnizor / câștigător
- FULL PROGRES (CUI 38991920)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.050,52 RON
- Valoare atribuită
- 54.050,52 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.