Atribuită
Cumpărare directă
Autoturism Dacia Logan SM-10- PCC – Comuna Cauas – RCA 1) Tip asigurare –Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA 2) Date despre asigurare / acoperiri –Asigurare obligatori de respundere civila auto RCA 3) Valabilitate : 12 luni, 06.03.2020 - 05.03.2021. 4) Prima de asigurare = 374 RON 5) Conditii de plata -Plata integral cu OP.
- Număr anunț
- DA25155498
- Autoritate contractantă
- COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374 RON
- Valoare atribuită
- 374 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.