Atribuită Cumpărare directă

ibon Epson ERC09 ribbon pt ERC09 / HX20 BLACK C43S015354 / ERC-09 / ERC 09

Număr anunț
DA25125686
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30192320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,80 RON
Valoare atribuită
53,80 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,80 RON

din 53,80 RON estimat