Atribuită Cumpărare directă

Producator: LES LABORATOIRES SERVIER - FRANTA Forma de prezentare: Cutie x 1 flacon din PP x 30 co... mai departe

Număr anunț
DA25165089
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33622200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,20 RON
Valoare atribuită
202,20 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,20 RON

din 202,20 RON estimat