Atribuită Cumpărare directă

1.Reinnoire licente antivirus 186 buc.pe baza de contract conform caiet de sarcini atasat. 2. Licente noi antivirus 100 buc. pe baza de contract conform caiet de sarcini atasat.

Număr anunț
DA25124366
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.874 RON
Valoare atribuită
16.874 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.874 RON

din 16.874 RON estimat