Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID MECO 5LITRI 2X17,5; FABI SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 5LITRI 1X36; TEO SAPUN LICHID 400ML 1X5,3; CLORAMINA 200TABLETE 2X21,5; MANUSI NITRIL FIXI 1X18,9; SACI MENAJERI ULTRA 240LITRI 10X8,1; EFECT DETERGENT VASE 1LITRU 1X5,3; AZ MOP MICROFIBRA CLASIC 1X16; SANO SUSHI ROLA LAVETE UNIVERSALE 40/ROLA 1
- Număr anunț
- DA25136637
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala Alexandru Stefulescu (CUI 22937096)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,50 RON
- Valoare atribuită
- 260,50 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.