Atribuită Cumpărare directă

1) Unitate centrala Intel(Intel I3, MB Asus H110, 4gb DDR4, SSD 256gb, DVD RW, Case+Sursa 500w) + Kit Tastatura&Mouse, WINDOWS 10 2) Pendrive - memorie 32gb 3) Monitor Lenovo Led 21.5 Vga- FULL HD

Număr anunț
DA25127687
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.425,30 RON
Valoare atribuită
4.425,30 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.425,30 RON

din 4.425,30 RON estimat