Atribuită
Cumpărare directă
RAC FLEX TUCAI 3/8-3/8 L30 MI 1.00 RAC FLEX TUCAI 3/8-3/8 L30 MI 1.00 PRAG PLA418 81 PX 1.00 PRAG PLA417 81 PX 1.00 MOMENT EXPRESS FIX 375G 1437046 1.00 BIT PZ2 25MM 10/SET P-06111 MAKITA 2.00 SURUB PAL 5X 70 100BUC PZ2 SE 1.50 COLTAR PT MOBILIER 50X 50X20X1.9 10/SET 676131 EVOTOOLS 10.00 COLTAR OTEL TIP L 30X 30X 20X2.0MM 451.22.01 5.00 PLACUTA OTEL CU GAURI TIP I 60X20X2.0MM 451.02.01 7.00 COLTAR OTEL TIP L 40X 40X 16X2.0MM 450.04.01 12.00 SURUB PAL 3.5X30 100BUC PZ2 SE 2.00 SURUB PAL 3.5X16 100BUC PZ2 SE 1.00 CUIE TINTE 1.4X25 0.24 COLT EXT 5529 WO 1.00 MANUSI WORKSTAR RACE 9/L 42722 SCH 2.00
- Număr anunț
- DA25139135
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44167100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174,20 RON
- Valoare atribuită
- 174,20 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.