Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant Mikrozid Lichid 1Litru, Dezinfectant DESDERMAN 100 ml, Antiseptic pentru dezinfectia igenica si chirurgicala a mainilor si pielii pe baza de alcooli, DESDERMAN GEL 1L, TABLETE CLORIGENE - 250 TB JACLOR

Număr anunț
DA25140051
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.215 RON
Valoare atribuită
30.215 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.215 RON

din 30.215 RON estimat