Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de informare si publicitate va cuprinde urmatoarele materiale si servicii, in conformitate cu oferta de pret nr. 91/2020 si Anuntului publicitar nr.2769/25.02.2020: Panou de informare provizoriu A2 - 1 buc Panou de informare permanent 80x50 cm - 1 buc Autocolante pentru echipamentele achiziționate - 500 buc Comunicat de presă - 2 buc Toate materialele de informare, comunicare și publicitate vor respecta cerințele Manualului de identitate vizuală al POR 2014-2020.
- Număr anunț
- DA25130350
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINCRAIU DE MURES (CUI 4322718)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.