Atribuită
Cumpărare directă
VINCLU DE IMB.3933/2.5-10 BUC,H-SURUB CAP HEX 8*100-20 BUC,DIBLU UNIV.NYLON 12*100-20 BUC,BURGHIU SDS+12*210MM BETON Q4 VERTO-1 BUC,CUTTER MULTIF TRAPEZ 160-1 BUC,H-SURUB DULGHERIE 8*300 TX40-6 BUC,SINDRILA SOLZI NEGRU 3MP-3 PAC,CUIE SINDRILA 25MM-1 KG,SILICON SANITAR ALB BISON 280ML-1 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*45 LEMN 100 BUC-10 PUNGI,DIBLU RAPID AUTOPERF.PT G-C 14.5*32-20 BUC,H-SURUB RIGIPS 4.2*70-20 BUC,SINDRILA SOLZI NEGRU 3MP-1 PAC
- Număr anunț
- DA25147871
- Autoritate contractantă
- Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 445,63 RON
- Valoare atribuită
- 445,63 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.