Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda trimisa prin fax, conf. solicitarilor din referatul de necesitate aprobat. Achizitia se poate realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura, cf. art. 7 din L.98/2016 si art. 43 din HG 395/2016.;

Număr anunț
DA25149401
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA PENTRU SPRIJIN COMUNITAR ŞI INTEGRARE SOCIALĂ (CUI 34532061)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589,43 RON
Valoare atribuită
589,43 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589,43 RON

din 589,43 RON estimat