Atribuită Cumpărare directă

Dorim achziționarea: Flori naturale- garoafe diverse culori - 1600 bucăți Flori naturale la ghiveci ( zambile diverse culori) - 70 bucăți

Număr anunț
DA25143605
Autoritate contractantă
COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
Furnizor / câștigător
HANY-DAN-CRIS SRL (CUI 2159968)
Cod CPV
03121200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.820 RON
Valoare atribuită
3.820 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.820 RON

din 3.820 RON estimat