Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 71428085 Fiset fisete dulap dulapuri metalic metalice cu 5 sertare 28 x 41 x 68,5 cm 280x410x685 mm Este foarte ușor de asamblat, pentru că toate accesoriile necesare pentru montare sunt incluse în pachetul de livrare. Culoare: Gri Material: Oțel Dimensiuni: 28 x 41 x 68,5 cm (l x ad. x î) Cu 4 sertare mici și 1 sertar mare Capacitate maximă de încărcare per sertar: 10 kg Cu rotile pentru a putea fi mutat cu ușurință Ușor de asamblat PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25132459
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39132100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 771,76 RON
- Valoare atribuită
- 771,76 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.