Atribuită
Cumpărare directă
Container 1,1 mc realizat material plastic HDPE fara adaos de cadmiu, foarte rezistente la factori de mediu, factori mecanici, la contact chimic, biologic sau expunere la raze UV. Se utilizeaza pentru colectarea deseurilor menajere sau industriale. Capacul semirotund este rabatabil cu ajutorul celor 2 brate laterale, permitand depozitarea in conditii optime a deseurilor. Este dotat cu 4 roti cu diametrul de 200 mm, dintre care 2 sunt prevazute cu frana de picior. Containerele respecta toate normele specifice EN 840-2 si EN 840-3. Materialul si tipul constructiv cu margini netede asigura o curatare usoara si impiedica aderenta reziduurilor. Firma nu este platitoare de tva
- Număr anunț
- DA25134152
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Dragoesti (CUI 2541916)
- Furnizor / câștigător
- CARESI PRINT S.R.L. (CUI 34257468)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.