Atribuită Cumpărare directă

Sonda Foley 2 cai si balonas 12,14,16,18,,24 Germanmed ambalate steril, individual, confectionate din latex Certificat C E

Număr anunț
DA25162020
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,90 RON
Valoare atribuită
185,90 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,90 RON

din 185,90 RON estimat