Atribuită
Cumpărare directă
Pachete de actualizare zilnica pentru o licenta Indaco Lege5 Desktop STANDARD retele 10 utilizatori si un cont online Legislatie+Jurisprudenta+Hotarari Judecatoresti+Dosare in instanta Bazele de date, in functie de abonament, ofera acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf. - Jurisprudenta CEDO. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Cautare si monitorizare Dosare in Instanta - cautare în baza de dosare din instantele din România + monitorizare prin sistem de notificari prin e-mail si sms; - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate in limba romana în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene incepand cu 01.01.2017. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Hotarari Judecatoresti Pretul este valabil pentru abonament total timp de o (1) luna si cuprinde actualizare, acces, mentenanta si suport tehnic.
- Număr anunț
- DA25148809
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CONSTANTA (CUI 17741696)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.998 RON
- Valoare atribuită
- 1.998 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.