Atribuită
Cumpărare directă
- 2460 buc -Legat brosat dosar A4, 1-300 file: Legat- dosar cu carton duplex A4, 1-300 file (Ordonare cronologica a continutului dosarului, legare dosar, copertat dosar, Lipit/ scris eticheta pe dosar, ordonat dosare pe raft, inventariat dosar pe serviciu, ani si termen de pastrare) - 300 ore - Manipulat documente: Transportul documentelor de la compartimente de depozitul arhivei. Predarea documentelor se face pe baza de proces verbal de predare primire - 300 ore - Ora de regie: Presupune timpul folosit in vederea cautarii unor documente, fotocopierea acestora - trimiterea acesteia pe email unde este cazul precum si predarea documentului (dosarului) catre persoana solicitanta, unde este cazul. Scoaterea din arhiva a unui dosar sau document fotocopiat trebuie evidentiata in registru de intrare-iesire - 800 buc - Sortat dosare in vederea casarii: Sortat documente in vederea casarii (sortare dosar, verificare continut)
- Număr anunț
- DA25155233
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- IMPRIM SPYR GROUPE SRL (CUI 18906075)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.500 RON
- Valoare atribuită
- 47.500 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.