Atribuită
Cumpărare directă
1 CLOR AXIAL5;Axial clor 5L Buc 40 2 OMO A 7;Jd detergent praf Omo Automat rufe albe 7kg Sac 5 3 MAN NITRIL L100;Nitrylex manusi nitril L 100 buc/cutie Cutie 5 4 MAN NITRIL M100;Nitrylex manusi nitril M 100 buc/cutie Cutie 5 5 BICLOSOL;Pastile clorigene Biclosol Buc 5 6 DET COVOARE 5;Hey detergent covoare 5L Bidon 2 7 SPIRT05;Alcool sanitar 500 ml Buc 20 8 STRONG 150J;Lucart Strong 150J Rola 12 9 BONETE ALBASTRE;Bonete albastre din material netesut 100buc/set Set 2 10 HALAT LABORATOR;Halat laborator cu scai Buc 2
- Număr anunț
- DA25148182
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 IASI (CUI 32224219)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.312,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.312,72 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.