Atribuită Cumpărare directă

surub pal 3,5*30- 1 cutie, surub pal 3,5*35= 1 cutie, surub pal 3,5*45= 1 cutie, surub pal 4*50= 1 cutie, surub pal 4*60 = 1 cutie , surub pal 4*70= 1 cutie, surub pal 4*80=1 cutie, surub pal 3,5*25= 1

Număr anunț
DA25136663
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44531300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,50 RON
Valoare atribuită
352,50 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,50 RON

din 352,50 RON estimat