Atribuită Cumpărare directă

ROBINET TRECERE 1"1/4 = 2 buc, ROBINET TRECERE 1" = 4 buc

Număr anunț
DA25155572
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
IMPEX LUMIMARCOM SRL (CUI 13638940)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,28 RON
Valoare atribuită
192,28 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,28 RON

din 192,28 RON estimat