Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: 1. cercei: 1 buc*8.40=8.40 lei 2. margele: 1 buc*16.80=16.80 lei 3. basca roz:1 buc* 25.21=25.21 lei 4. bretele pantaloni: 1 buc*25.21=25.21 lei 5. curea: 1 buc* 12.60=12.60 lei 6. sosete: 2 buc*6.72=13.44 lei 7. dres roz: 1 buc*8.40=8.40 lei 8. maleta gri: 1 buc*23.52=23.52lei 9. bluza maro: 1 buc* 23.52=23.52 lei 10. guler mare blana: 1 buc*23.52=23.52 lei 11. pardesiu verde: 1 buc*25.21=25.21 lei 12 maleta barbati: 1 buc*42.00=42.00 lei 13. pulover gri barbati: 1 buc*20.16=20.16 lei 14. camasa kaki : 1 buc*38.65=38.65 lei 15. manusi tricotate: 2 buc*5.04=10.08 lei 16. geanta rosie: 1 buc*16.80 =16.80 lei 17. bratari: 2 buc* 5.88=11.76 lei 18. snur alb bbc:100m *1.26=126.00 lei 19. blana naturala: 1buc*29.41=29.41 le
- Număr anunț
- DA25167273
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- ALYCOMIMPEX SRL (CUI 17393001)
- Cod CPV
- 18300000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500,69 RON
- Valoare atribuită
- 500,69 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.