Atribuită Cumpărare directă

SMANTANA 400GR BUC 6 6.43 UNT 65%Grasime 200 grame buc 6 8.72 SMANTANA 900GR 15% GR BUC 4 15.4 CASCAVAL KG 8 35.33 Lapte dulce litru 5 6.43

Număr anunț
DA25151460
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PIA BRATIANU (CUI 20745833)
Furnizor / câștigător
ALEXA TOPAZ SRL (CUI 30514089)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,29 RON
Valoare atribuită
467,29 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,29 RON

din 467,29 RON estimat